Nezávislé divadlo odehrálo již 1.300 představení

Za 5. let své existence dokázalo Nezávislé divadlo odehrát na 1.300 představení a to nejen v České republice, ale také v Německu a Švýcarsku. Oslavy vypukly 13.června 2018 tradičním představením v nejmenším divadle v České republice a skončily autorským monodramatem "Příliš malý kruh" v rámci zakončení divadelní sezóny 2017/2018.

V rámci 1.000 představení proběhl Galavečer a umělci divadelní společnosti dostali ocenění za účasti pozvaných hostů. V průběhu Galavečera promluvil i ředitel divadla Patrik Šimůnek,DiS. Zlatým hřebemprogramu byla neveřejná premiéra komedie "Ze života hmyzu" od bratří Čapků.

 

Image   Image  Image

 

Nezávislé divadlo navštívilo Německo a Švýcarsko

Nezávislé divadlo v roce 2015 hostovalo ve Švýcarsku v městě Basilej. V květnu 2018 členové divadla byli pozvání do Regensburgu, Karlsruhe, Basileji a Curychu. V roce 2015 se jednalo o jedno představení, nyní divadlo čekají již několik představení.

Frontman skupiny Mirai hostem Nezávislého divadla na Komorní scéně

V sobotu 24.března 2018 na Komorní scéně Nezávislého divadla vystoupil v rámci pořadu Host do domu frontman skupiny "Mirai" zpěvák Mirai Navrátil, který byl dalším hostem letošního vydání tohoto zábavného pořadu. Nejmenší divadlo v České republice, kde se pořad koná, už navštívila v září 2016 zpěvačka Eva Pilarová. V říjnu ji vystřídal divadelní a filmový herec Jan Přeučil. V dubnu 2017 byl hostem známý moderátor Karel Voříšek, květen patřil herečce a malířské Ivě Huttnerovou. Před koncem roku dorazila i herečka Michaela Dolinová. V lednu 2018 vystoupil na jevišti Josef Dvořák, kterého vystřídal frontman skupiny Mirai, zpěvák Mirai Navrátil.