Nezávislé divadlo odehrálo 1.000 představení

Za 4. roky své existence dokázalo Nezávislé divadlo odehrát na 1.000 představení a to nejen v České republice, ale také v Německu a Švýcarsku. Oslavy vypukly 4.června 2017 tradičním Dětským dnem s divadlem a skončily poslední dnem divadelní sezóny 2016/2017 a to 30.června 2017 GALAvečerem u příležitosti těchto oslav.

V rámci večera bylo předávání cen hercům, projevy vedení divadla i milých hostů. Zlatým hřebem večera byla neveřejná premiéra komedie "Ze života hmyzu" od bratří Čapků.

 

Image   Image  Image

 

Nezávislé divadlo míří opět do Švýcarska

Nezávislé divadlo v roce 2015 hostovalo ve Švýcarsku v městě Basilej. V květnu 2018 bude opět hrát pro komunitu žijící v Basileji. V roce 2015 se jednalo o jedno představení, nyní divadlo čekají již 2 představení.

Josef Dvořák hostem Nezávislého divadla na Komorní scéně

V pátek 19.ledna 2018 na Komorní scéně Nezávislého divadla vystoupil v rámci pořadu Host do domu filmový a divadelní herec Josef Dovřák. Který byl prvním hostem letošního vydání tohoto zábavného pořadu. Nejmenší divadlo v České republice, kde se pořad koná, už navštívila v září 2016 zpěvačka Eva Pilarová. V říjnu ji vystřídal divadelní a filmový herec Jan Přeučil. V dubnu 2017 byl hostem známý moderátor Karel Voříšek, květen patřil herečce a malířské Ivě Huttnerovou. Před koncem roku dorazila i herečka Michaela Dolinová. V březnu Josefa Dvořáka vystřídal frontman skupiny Mirai, zpěvák Mirai Navrátil.